O nas

Osiągnięcia

  1. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, jesteśmy cenionym i unikalnym na polskim rynku dostawcą szerokiego zakresu nowoczesnych rozwiązań dla przemysłu oraz oferujemy klientom indywidualne podejście, dopasowane do ich potrzeb.
  2. Jesteśmy producentem przyłączy do dystrybucji paliw gazowych.
  3. Osiągamy ugruntowaną pozycję na rynku polskim poprzez doświadczony, skuteczny i kreatywny zespół pracowników, nastawionych na sukces.
  4. Jesteśmy atrakcyjnym pracodawcą, zatrudniającym na uczciwych warunkach, przyciągającym ludzi z pasją, odważnie stawiających czoła wyzwaniom oraz chętnych do pracy nad rozwijaniem swoich kompetencji.
  5. Poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii, innowacyjnych rozwiązań oraz systematyczną modernizację parku maszynowego, rozwijamy się aby osiągać najwyższą jakość produktów i świadczonych usług.

Wszystkie te działania mają na celu zapewnienie wzrostu wartości firmy oraz zagwarantowanie naszym pracownikom komfortowych warunków pracy i rozwoju by mogli coraz lepiej wpływać na jakość proponowanych klientom produktów i usług, dążąc tym samym do wspólnego sukcesu.

Nasi partnerzy1

Od 2000 roku współpracowaliśmy z dziesiątkami firm branży produkcyjnej, usługowej, budowlanej czy górniczej. Współpracujemy z firmami z całej Polski.

tradycja