O nas

Laboratorium rozwiązywania problemów technicznych

Projektowanie oraz wykonywanie różnych, nawet skomplikowanych projektów stanowi od lat naszą pasję, którą łączymy z naszym życiem zawodowym.

Dzięki wiedzy i zaangażowaniu jesteśmy w stanie rozwiązać prawie każdy nurtujący Państwa problem techniczny.

Dążymy do tego, aby nasza firma stanowiła płaszczyznę współpracy fachowców różnych dziedzin, wysokiej klasy specjalistów w swoich branżach. Posiadamy stosunkowo szeroka wiedzę z różnych dziedzin techniki, aby zaproponować właściwe rozwiązanie wraz z dokumentacją projektową.

Nasz zespół z przyjemnością pomoże Państwu rozwiązać problemy techniczne, projektując bądź tworząc prototyp maszyn, urządzeń lub ich części niezależnie od wielkości, również dobierając najlepszy dla danego celu materiał.

Stawiając na jakość usług oraz precyzję wykonania wyrobów staramy się na bieżąco zapoznawać z najnowszymi trendami w projektowaniu oraz obróbce metali.

Posiadany park maszynowy umożliwia realizację projektów – zarówno autorstwa naszego zespołu jak i projektantów spoza naszej firmy, z którymi Państwo już współpracujecie.

Nieustannie się rozwijając stawiamy na ludzi, których wieloletnie doświadczenie i zamiłowanie do tematyki jest naszym niekłamanym atutem.

Wybrane projekty zrealizowane w naszym laboratorium

Nasi partnerzy1

Od 2000 roku współpracowaliśmy z dziesiątkami firm branży produkcyjnej, usługowej, budowlanej czy górniczej. Współpracujemy z firmami z całej Polski.

tradycja