O nas

Historia firmy

Początki naszej firmy sięgają 1984r., kiedy dobrze prosperowały w Polsce kopalnie, a zakładów obróbki metali w okolicy było niewiele, ojciec obecnego właściciela postanowił otworzyć własny zakład. Początkowo wykonywał drobne detale tj: śruby, sworznie, nakrętki. Głównymi zleceniodawcami w tamtych latach były w szczególności kopalnie Katowickiego Holdingu Węglowego takie jak: KWK Wesoła, KWK Śląsk, KWK Staszic, KWK Mysłowice, KWK Jastrzębie.

Obecny właściciel swoją pasję i zainteresowanie również skierował w stronę obróbki metali idąc w ślady ojca i od 2000 roku do dnia dzisiejszego prowadzi własną firmę.

Z początku działalność zakładu opierała się głównie na obróbce metali za pomocą konwencjonalnych frezarek, tokarek oraz innych narzędzi, natomiast wraz z rozwojem technologii do parku maszynowego dołączyły również maszyny sterowane numeryczne.

Wraz z rozwojem firmy powstały kolejne hale gdzie rozwijaliśmy głównie obszar spawalnictwa, który dostarcza klientom od drobnych detali po wielkogabarytowe urządzenia.

Nasi partnerzy1

Od 2000 roku współpracowaliśmy z dziesiątkami firm branży produkcyjnej, usługowej, budowlanej czy górniczej. Współpracujemy z firmami z całej Polski.

tradycja